Popis Zoufalých manželek

6. července 2007 v 17:07 | Katulia |  Zoufalé manželky
Popis Zoufalých manželek Americký kultovní seriál o všem,co seskrývá za dveřmi na pohled dokonalých amerických domů a co všechno mají na srdci ženy,které v nich žijí.
Seriál začíná odchodel Mary Alice Youngové,která opustí svůj dům. V tuto chvíli nás přivádí do životů svých,přátel a sousedů a ze svého náhledu komentuje dění.
Seznamuje nás se svými přítelkyněmi z WisteriaLane,mezi které patří Susan Mayerová,rozvedená a osamělá matka,která pro lásku zachází až do krajností,Lynette Scavo,která nedávno ukončila mateřskou dovolenou a vrací se do zaměstnání.Bree Van Dekampová, čerstvá vdova závislá nha steoridech a na svém dokonalém životě.Gabrielle Solisová je zase exmodelka.jež vlastní všechno co kdy chtěla-bohatého manžela,velký dům a dítě.Rozvedená Edie Brittová ,svobodná,kurářná skutečná realitní makléřka.Vztupuje zde i nová postava Betty Applewhiteová a její pohledný mladistvý syn,Matjes.Který se záhadně pohybuje uprostřed noci po domě,který nikdy neviděli.
Seriál je ve světě mimořádně úspěšný,získal 3 zlaté globy,6 cen Emmy a dalších 20 ocenění a 55 nominací v anketách věnujících se televizní tvorbě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama